Stary ale w nowej odsłonie

Na terenie miasta już od ponad dziesięciu lat funkcjonuje salon komputery Władysławowo. Od kilku miesięcy znajduję się w nowym miejscu. W przepięknie odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta przyciąga wzrok niezwykłą witryną, która mimo swej nowoczesności nie razi na tle zabytkowego budynku.

Salon komputerowy we Władysławowie.

Jednak oszałamiające wrażenie dopadnie nas dopiero po wejściu do wnętrza. W specjalnie przygotowanych niszach tematycznych czekają nas w sklepie komputery Władysławowo: różnego rodzaju komputery (komputery przenośne, stacjonarne), klawiatury, myszki, drukarki, skanery, dyski twarde, karty dźwiękowe, graficzne, konsole, kolumny, słuchawki, różnego rodzaju materiały eksploatacyjne, moduły pamięci, napędy, nośniki danych, kable, baterie, oprogramowanie i wiele innych niezbędnych akcesoriów mających zastosowanie przy użytkowaniu komputerów i oprogramowania pomocniczego. Na cały sprzęt jest udzielana trzyletnia gwarancja; można ją sobie przedłużyć przy zakupie za odpowiednią kwotę zależną od dowolnie wybranego okresu. Ale oczywiście sam sprzęt to nie wszystko. Niezwykle ważną sprawą jest profesjonalna lecz jednocześnie życzliwie i uprzejmie nastawiona do klienta obsługa. Sporo osób odwiedzających komputery Władysławowo wie jakiego sprzętu poszukuje i przychodzi już ze sprecyzowanymi potrzebami, oczekując tylko realizacji swojego zamówienia. Jednak wiele osób przychodząc do salonu komputerowego Władysławowo nie umie właściwie sprecyzować czego szuka i w tym momencie stworzone jest pole do działania obsługi sklepu. Komputerowiec w sobie właściwy sposób, zadając kilka prostych, zrozumiałych dla klienta pytań, wywnioskuje czego on oczekuje od sprzętu i podsunie odpowiedni towar lub oprogramowanie zgodne z wymogami przyszłego użytkownika. Nie należy się obawiać, że niewłaściwie się wysłowimy lub źle określimy swoje oczekiwania. Salon komputery Władysławowo daje nam możliwość zwrotu towaru w przeciągu dwóch tygodni, jeśli nie spełni naszych oczekiwań.

Post Tagged with , ,

3 komentarze so far.

  1. tadzio napisał(a):

    Sklepów z takim sprzętem nigdy za mało. Kupić komputer w pucku po dobrej cenie jest bardzo ciężko. Dobrze lokalny rynek się rozwija

  2. roman napisał(a):

    Kupowałem z tego sklepu sprzęt i faktycznie to najlepszy salon w powiecie Puckim i chyba jedyny we Władysławowie.

  3. roki napisał(a):

    To nie jest ten sam sklep co w Pucku? Bo chyba mają ten sam szyld. Kupujmy komputery z takich sklepów i wspierajmy lokalny rynek.

You must be logged in to post a comment.